Lekcje online

Warsztaty on-line to lekcje w formie konferencji live (poprzez WhatsApp, messenger, zoom w zasadzie co pasuje najlepiej),  podczas których dzielę się wiedzą z zakresu przygotowania i tworzenia tekstów, przygotowania pod nagrywanie, treningu emisji wokalnej, ćwiczeń dykcji i gramatyki i slangu, świadomego budowania wizerunku i promocji, wykonów koncertowych, ćwiczeń oddechowych, właściwej techniki oddechowej, ćwiczeń fizycznych wspierających moc emisji wokalnej, marketingu, promocji i poszukiwania radości poprzez pasję.

W wypadku, kiedy w lekcjach uczestniczy  działający już wykonawca, mający na koncie własne produkcje, utwory czy wydawnictwa, kładziemy nacisk na trenowanie umiejętności i weryfikację obecnego skillu.

Moim celem jest wyszkolić studenta w taki aby potrafił samemu doskonalić swój warsztat w przyszłości zwracając uwagę na najistotniejsze aspekty tworzenia hip-hopu.

Zajmuję się szkoleniem od kilku lat w ramach działań Drużyny Mistrzów  i współpracy ze stowarzyszeniem wokalnym Natural Voice Perfection.

Dzielenie się wiedzą i ulepszanie umiejętności innych jest, podobnie jak rapowa twórczość, moją wielką pasją. 

Będzie mi miło przekazać i Tobie moje doświadczenia z ostatnich dwudziestu lat pracy artystycznej. 

Lekcje mogą być indywidualne lub grupowe. Każde spotkanie trwa 60 minut. Cena lekcji indywidualnej jednorazowej 130zł, cena lekcji grupowej 90 zł za osobę. 

Polecam także abonament na lekcje indywidualne czyli opłacenie z góry pakietu 5 lekcji do wykorzystania w terminie 30 dni – wtedy lekcja indywidualna wychodzi 90zł. 

Abonament na lekcje grupowe na 5 godzin opłacane z góry wynosi 75 zł od osoby za 1 godzinę lekcji.

Na wszelkie pytania z przyjemnością udzielę odpowiedzi.

Wszelkie pytania i zamówienia prosimy przesyłać na mail – romanbosski@druzynamistrzow.com

Pozdrawiamy i zapraszamy do współpracy.