Lekcje online

Warsztaty on-line to lekcje w formie konferencji live (poprzez whatsup, messenger, zoom w zasadzie co pasuje najlepiej),  podczas których prowadzący – Roman Bosski dzieli się wiedzą z zakresu przygotowania i tworzenia tekstów, przygotowania pod nagrywanie, treningu emisji wokalnej, ćwiczeń dykcji i gramatyki i slangu, świadomego budowania wizerunku i promocji, wykonów koncertowych, ćwiczeń oddechowych, właściwej techniki oddechowej, ćwiczeń fizycznych wspierających moc emisji wokalnej, marketingu, promocji i poszukiwania radości poprzez pasję.

W wypadku, kiedy w lekcjach uczestniczy działający już wykonawca, mający na koncie własne produkcje, utwory czy wydawnictwa, kładziemy nacisk na trenowanie umiejętności i weryfikację obecnego skillu.

Dla studentów o nieprzeciętnych umiejętnościach ale i dla wytrwałych rzemieślników, którzy swoją sumiennością zrobią widoczny progress oferujemy pomoc wydawniczą i promocyjną oraz udział w utworach Drużyny Mistrzów.

Celem lekcji jest wyszkolić studenta w sposób taki aby potrafił samemu doskonalić swój warsztat w przyszłości zwracając uwagę na najistotniejsze aspekty tworzenia hip-hopu.

Roman Bosski zajmuję się szkoleniem od kilku lat w ramach działań Drużyny Mistrzów a dzielenie się wiedzą i ulepszanie umiejętności innych jest, podobnie jak rapowa twórczość, jego wielką pasją.

Lekcje mogą być indywidualne lub grupowe. Każde spotkanie trwa 60 minut. Cena lekcji jednorazowej 100zł, cena lekcji grupowej 50 zł za osobę.

Polecam także abonament na lekcje indywidualne czyli opłacenie z góry pakietu 5 lekcji do wykorzystania w terminie 30 dni – wtedy lekcja indywidualna wychodzi 65 zł.

Wszelkie pytania i zamówienia prosimy przesyłać na mail – romanbosski@druzynamistrzow.com

Pozdrawiamy i zapraszamy do współpracy.